Doğuş Enerji

Doğuş Enerji 220 se

Serbest Elektrik ve Doğuş Enerji elektrik perakende satışındaki markası 220PLUS; ev, ticarethane, kobi segmentlerinde serbest tüketicilere özel indirim ve garantili özel tarifeler sunmak için birlikte çalışmaktadır.

Doğuş Enerji çatısı altında faaliyet gösteren, toptan elektrik ticaret şirketi, iş yerleri ve meskenlerin elektrik enerjisi ihtiyaçlarını uzun dönemli ve verimli şekilde karşılamak üzere 220PLUS markası ile indirimli elektrik tedarik hizmeti sunmaktadır.

Doğuş Enerji güvencesiyle 220PLUS’a geçen kullanıcılar indirimli elektrik kullanarak elektrik faturalarında tasarruf ederken aynı zamanda 220PLUS’ın PLUS faydalarından da yararlanıyor. SerbestElektrik ile birlikte Serbest Tüketici kapsamına giren abonelerin geçiş işlemlerini hızlıca yürütmek de artık çok kolay. Eğer siz de aylık 82 TL üzerinde fatura ödüyorsanız Serbest Tüketici ve 220PLUS’lı olma kriterlerini yerine getiriyorsunuz demektir. 220PLUS’a geçerek artısı en bol indirimli elektrik ile tanışabilir ve ucuz elektrik kullanarak tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

220PLUS’ı Neden Seçmeliyim?

indirim garantisi verir  Doğuş Enerji a1

İndirim Garantisi Verir

220PLUS’a geçer geçmez farkı yaşar, elektriğinizi hemen indirimli almaya başlarsınız.

özel tarifeler sunar  Doğuş Enerji a2

Özel Tarifeler Sunar

220PLUS’ta tam da sizin ihtiyacınıza göre bir tarife bulabilirsiniz.

fatura garantisi sağlar  Doğuş Enerji a3

Fatura Garantisi Sağlar

Faturalarınızın doğruluğunu sadece 220PLUS garanti eder. Düzeltme talepleriniz olursa, sizi bekletmeden anında çözüm üretir.

müşteri odaklı yaklaşır  Doğuş Enerji a4

Müşteri Odaklı Yaklaşır

220PLUS müşteri odaklı özel ekibi ile size sıradan elektrik hizmetinin çok ötesinde hız ve kalitede destek sağlar.

artıları boldur  Doğuş Enerji a5

Artıları Boldur

220PLUS ile tasarruflarınız katlanarak artar; bu tasarruflar size uçak biletinden bedava alışverişe, geniş bir yelpazede faydalar sağlar.

Serbest Tüketici Geçiş İşlemlerini Nasıl Yapabilirim?

Serbest Tüketici Danışmanlarımızı 0850 811 6992 yada 0541 737 2378 (0541 SERBEST) numaralardan arayarak veya http://www.220plus.com.tr adresinden tüketiminize en uygun tarifeyi seçerek geçiş işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.